Головою Ради директорів ДК "Газ України" призначений Володимир Якубенко

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко сьогодні призначив Володимира Якубенка головою Ради директорів дочірньої компанії “Газ України”.

Генеральний директор ДК “Газ України” Олександр Кисельов переходить на роботу до центрального апарату НАК “Нафтогаз України”, де невдовзі очолить один з основних напрямків бізнесу Компанії.

Представляючи колективу ДК “Газ України” нового керівника, Юрій Бойко високо оцінив результати діяльності Олександра Кисельова на посаді генерального директора ДК “Газ України”, підкресливши, що за останній рік доручена йому компанія вийшла на новий рівень роботи з українськими споживачами.

“Безумовним досягненням Олександра Кисельова” є успішне реформування ринку промислових поставок газу, створення передумов для реструктуризації взаємин з теплокомуненерго, а також перехід на якісно новий рівень організації роботи ДК “Газ України”, - сказав Юрій Бойко.

“Управлінський досвід і системний підхід Кисельова до розвитку бізнесу сьогодні необхідні Компанії на новому ключовому напрямку”, - підкреслив керівник “Нафтогазу України”.

Біографічна довідка: Володимир Якубенко народився у 1969 році в Києві. Освіта – вища, магістр економіки Донецької державної академії управління. Володіє англійською мовою. До свого призначення в ДК “Газ України” працював радником голови правління НАК “Нафтогаз України”.

Інші новини