Група Нафтогаз передає в регіони України 10 000 кисневих балонів для ШВЛ на 50 млн гривень

Мова йде про 284 медичні заклади у 24 областях

Група Нафтогаз продовжує активно допомагати Уряду у боротьбі COVID-19. Реагуючи на запит Міністерства охорони здоров’я, компанія у найкоротші терміни змогла придбати на території ЄС кисневі балони для апаратів штучної вентиляції легень та наразі доправляє їх в Україну.

Перші 2700 балонів вже перебувають на обласних медичних базах (складах) та найближчим часом за допомогою профільних департаментів ОДА будуть розподілені серед лікарень. Загалом мова йде про 284 медичних заклади у 24 областях.

Закупівля кисневих балонів здійснювалась за специфікацією, наданою МОЗ за встановленою Урядом спрощеною процедурою відповідно до постанови №225 «Особливості закупівлі товарів та послуг за спрощеною процедурою для протидії коронавірусу COVID-19». Загальна вартість закупівлі склала 49,83 млн грн. Постачальником виступила чеська компанія Vítkovice Cylinders A.S. Вся продукція сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN ISO 9809-2:2010.

«Група Нафтогаз бере активну участь у боротьбі з COVID-19 від початку пандемії. Як соціально відповідальна компанія ми традиційно не залишаємось осторонь загальнонаціональних проблем і докладаємо максимум зусиль для їх вирішення. Конструктивна співпраця з Урядом та Міністерством охорони здоров’я дозволила нам вжити низку ефективних заходів, направлених на забезпечення медиків усім необхідним впродовж 2020 року», — зазначив перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

За період пандемії Група Нафтогаз здійснила благодійну допомогу на суму понад 700 млн грн, забезпечивши заклади охорони України здоров’я сучасним медичним обладнанням, а також засобами індивідуального захисту. Зокрема, лікарням було передано 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів, 50 портативних УЗД-пристроїв, було відремонтовано 49 апаратів штучної вентиляції легень. Також Група Нафтогаз спільно з партнерами забезпечили 1 714 пунктів проведення ЗНО та вступних іспитів медичними масками, безконтактними термометрами, засобами дезінфекції для рук та обробки поверхонь, ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини