Група Нафтогаз виділила роздрібну торгівлю газом в окремий дивізіон

Директором нового дивізіону «Роздрібний бізнес» став Максим Рабінович, очільник ГК «Нафтогаз України»

Для подальшого розвитку роздрібної торгівлі газом Група Нафтогаз створила окремий дивізіон «Роздрібний бізнес». При цьому оптовим продажем газу та рідких вуглеводнів займатиметься дивізіон «Трейдинг».

«Рівно півроку тому почав працювати вільний ринок газу для населення, завдяки чому українці отримали можливість вільно обирати постачальника. У нас постійно зростає кількість клієнтів. Якщо в перші місяці роботи ринку щодня ми отримували по 200-300 заяв на приєднання, то наразі середня динаміка подачі заявок становить 10-12 тис. за добу. Сьогодні розвиток роздрібної торгівлі газом є для нас пріоритетом і ми бачимо необхідність у створенні окремого дивізіону “Роздрібний бізнес”, щоб якісно працювати над цим напрямком надалі», — пояснив Отто Ватерландер, головний виконавчий директор Групи Нафтогаз.

Директором нового дивізіону «Роздрібий бізнес» став Максим Рабінович, очільник ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Директором дивізіону «Трейдинг» призначено Віллема Коппульса, очільника ТОВ «Газопостачальної компанії «Нафтогаз Трейдинг».

Нагадуємо, що Група Нафтогаз перебуває у процесі трансформації — змінюється, щоб стати ефективнішою та приносити ще більше користі для основного акціонера — українців. Для цього, зокрема, запроваджується матрична структура управління, ключовий принцип якої — чіткий поділ на бізнес-підрозділи, що генерують основний прибуток (бізнес-дивізіони), а також спеціалізовані (корпоративні) функції, які їх підтримують.

Кожен дивізіон спеціалізується на визначених бізнес-напрямках для максимізації доданої вартості та встановлення чіткої відповідальності за результати. На сьогодні в межах Групи створено бізнес-дивізіони «Розвідка та видобування», «Нафта», «Роздрібний бізнес», «Трейдинг», «Нова енергія», «Теплоенергетика», «Зберігання природного газу». Крім основних бізнес-дивізіонів, окремо створено дивізіон «Технічне забезпечення», який централізовано відповідає за капітальні проекти, науково-дослідницьку діяльність та управління ланцюгами постачання.

Матрична модель сьогодні широко використовується компаніями в усьому світі, включно з такими світовими лідерами нафтогазової галузі як British Petroleum, Equinor, ExxonMobil.

 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини