Олексій Чернишов обговорив з місією МВФ впровадження реформи корпоративного врядування в Нафтогазі

Впровадження реформи корпоративного врядування та прозора робота Групи Нафтогаз — про це йшлося на зустрічі голови правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова з представниками місії МВФ в Україні.

Перш за все, я хотів би подякувати МВФ за постійну підтримку України, зокрема, за початок підготовки до перегляду Моніторингової програми за участю Ради директорів. Ми вважаємо, що це важливий крок до забезпечення макроекономічної стабільності нашої країни та запровадження повноцінної програми Фонду. Наразі Група Нафтогаз робить все можливе, щоб відновити довіру наших міжнародних партнерів та підтвердити свій статус надійного партнера», — зазначив Олексій Чернишов.

Він також розповів про призначення наглядової ради компанії.

Я чудово розумію, що для відновлення довіри та залучення інвестицій необхідно було повернутися до належної практики корпоративного управління, заснованої на принципах ОЕСР. Обрання нової наглядової ради — важливий перший крок у цьому напрямку. Вчора у нас з членами наглядової ради була чергова зустріч. Ми обговорили, де зараз знаходиться Нафтогаз, а також ключові виклики, які  нам потрібно подолати», — додав очільник Групи.

У межах зустрічі з місією МВФ також йшлося про ситуацію на ринку газу в Україні та питання компенсації різниці в тарифах.

Нагадуємо, що 24 січня 2023 року Уряд обрав наглядову раду Нафтогазу, яка має забезпечити прозорість та контроль за роботою компанії. Головою наглядової ради компанії став Ентоні Маріно. 

Інші новини