Кабмін затвердив новий склад наглядової ради Нафтогазу

До наглядової ради Нафтогазу увійшли: Клер Споттісвуд (Велика Британія), Брюно Лескер (Франція), Амос Хохштейн (США), Стів Хейсом (Канада), Олександр Гриценко, Сергій Попик та Володимир Демчишин (Україна)

Сьогодні уряд на своєму засіданні затвердив новий склад наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

До наглядової ради Нафтогазу увійшли: Клер Споттісвуд (Велика Британія), Брюно Лескер (Франція), Амос Хохштайн (США), Стівен Хейсом (Канада), Олександр Гриценко, Сергій Попик та Володимир Демчишин (Україна).

Раніше, рішенням від 10 листопада 2017 року, Кабінет Міністрів спростив процедуру призначення на посаду членів наглядової ради Нафтогазу.

«Нафтогаз вітає призначення нових членів наглядової ради та відновлення її дієздатності. Перед компанією стоїть багато завдань, які можуть бути вирішені лише за наявності професійної наглядової ради, яка має належні кваліфікації та повноваження», – заявив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

За словами очільника Нафтогазу, призначення членів наглядової ради є лише першим із кількох невідкладних кроків, які мають бути зроблені найближчим часом для успішного просування реформ в газовому секторі. Крім того, необхідними кроками є завершення виконання плану реформи корпоративного управління в повному обсязі з наступною передачею управлінських повноважень від уряду до органів управління компанії, а також затвердження урядом стратегії розвитку компанії та деполітизація ціни на газ.

Довідково: попередній склад наглядової ради Нафтогазу було затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 квітня 2016 року №725. До нього входили: незалежні директори – Пол Ворвік, Чарльз Проктор та Маркус Річардс; від держави – тодішній перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Ковалів та екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

У квітні 2017 року зі складу наглядової ради звільнилась її голова Юлія Ковалів, у вересні три незалежних директори повідомили про відставку, обґрунтовуючи своє рішення згортанням реформ з боку уряду.


 
Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»

 

Інші новини