Комерційні закупівлі газу в Нафтогазу розпочали 12 великих підприємств ТКЕ

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в умовах припинення дії Положення про спеціальні обов’язки на ринку природного газу (ПСО) готова забезпечити потреби ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в умовах припинення дії Положення про спеціальні обов’язки на ринку природного газу (ПСО) готова забезпечити потреби теплокомуненерго (ТКЕ) і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у природному газі.

За оперативною інформацією, угоди про комерційні закупівлі газу в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклали вже 12 великих підприємств теплокомуненерго, зокрема з Києва та Харкова.

При цьому, 11 компаній працюють на умовах повної передоплати, а одна - надала банківську гарантію. Група Нафтогаз найближчими днями очікує підписання ще низки контрактів (зразок договору – за посиланням).

Водночас, малі та середні виробники тепла, у тому числі ОСББ, укладають угоди із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», що розробило спеціальний продукт з вигідними умовами для такої категорії клієнтів.

Нафтогаз запрошує виробників тепла, більшість з яких є комунальними підприємствами, та місцеві органи влади провести переговори щодо реструктуризації простроченої заборгованості та пошуку механізмів оплати спожитого природного газу.

 

Довідка:

До 1 травня 1100 організацій отримували газ в рамках ПСО у НАК "Нафтогаз України". Дію цього механізму було продовжено до 20 травня згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2021 р. № 444.

У зв'язку із завершенням опалювального сезону частина підприємств ТКЕ припинила закуповувати газ у травні. З 1 травня майже 300 компаній продовжують отримувати паливо у Групи Нафтогаз за ПСО чи комерційними контрактами, решта – перейшли до інших постачальників.
 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини