Компанія «Нафтогаз України» взяла участь у 25-ій Міжнародній газовій конференції

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» взяла учать у 25-ій Міжнародній газовій конференції ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» взяла учать у 25-ій Міжнародній газовій конференції World Gas Conference 2012 та виставці, які проходили з 4 по 8 червня ц.р. в м.Куала-Лумпур (Малайзія).
Під час роботи Конференції делегація Компанії провела низку зустрічей з провідними газовими компаніями, зокрема з малайзійською національною нафтогазовою компанією «Петронас», а також такими світовими лідерами, як компанії ExxonMobil та Gaz de France.
Заступник голови правління компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун, який очолював української делегацію, зокрема, зазаначив, що Компанія системно відпрацьовує всі можливі варіанти співробітництва з міжнародними лідерами галузі з метою залучення в Україну передових технологій та досвіду. «Ми зацікавлені у співпраці з компанією «Петронас» по розробці глибоководної частини українського шельфу і готові підписати з нею меморандум про співпрацю»,- сказав В.Чупрун.

Довідково.
Починаючи з 1931 року Міжнародний газовий союз кожні три роки проводить Міжнародну газову конференцію. За цей час Конференція та виставка стали найважливішою міжнародною подією у газовому секторі. Наступна газова конференція відбудеться 1-5 червня 2015 року у м. Париж (Франція).
У 25-ій Міжнародній газовій конференції взяли участь понад 4500 представників нафтогазових державних та приватних компаній з 86 країн світу, а на виставці представили свої стенди понад 2000 компаній.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

 

Інші новини