У НАК «Нафтогаз України» відбулася зустріч з представниками місцевої влади Полтавської області

Сьогодні, 13 вересня 2023 року, в НАК «Нафтогаз України» відбулася зустріч з представниками місцевої влади Полтавської області. 

Сторони домовилися в пріоритетному порядку опрацювати питання щодо подальшої долі боргів Кременчуцької ТЕЦ перед Нафтогаз Трейдинг. 

А саме: напрацювати і підписати дорожню карту, виконання якої дасть можливість забезпечення постачання газу підприємству Полтаватеплоенерго на умовах ПСО. 

Ми повинні зробити все для безперебійного забезпечення громади газом. Група Нафтогаз вітає процес порозуміння, який вдалося досягти сторонам», –  зазначив член правління, директор з корпоративних та регуляторних відносин Групи Нафтогаз Іван Лукеря. 

«За результатами комунікації завтра з 6-ї ранку гаряча вода зʼявиться у домівках полтавців. Дякую колегам з Нафтогазу, особливо Івану Лукері, за конструктив!» – наголосив за результатами зустрічі голова Полтавської облради Олександр Біленький.

«Найголовніше наразі – нам вдалося домовитися, тому на Полтавщині найближчим часом буде гаряча вода!» – підсумував начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

 

Інші новини