Місія Європейської Комісії проводить технічний аудит системи підземних сховищ газу НАК «Нафтогаз України»

На виконання положень тристороннього Меморандуму від 12 січня 2009 року між Європейською Комісією (ЄК), Україною та Російською Федерацією та умов Європейської комісії і Міжнародних фінансових інститутів щодо отримання кредиту, керівництво НАК «Нафтогаз України» 30 липня провело зустріч з представниками Європейської Комісії, що прибули з метою проведення аудиту матеріального балансу Компанії та ознайомлення з технічними показниками зберігання природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ).

Представники ЄК повідомили українську сторону, що відповідним уповноваженим органам РФ було надіслано лист про початок роботи місії.

За словами представників ЄК, основним завданням місії є перевірка якості даних, які були надані Компанією європейській стороні. Зокрема, обсяги природного газу в українських ПСГ; процес закачування і викачування природного газу та рівень робочого тиску у газотранспортній системі.

За результатами зустрічі представники Європейської Комісії висловили подяку керівництву НАК «Нафтогаз України» за надану можливість роботи місії та наголосили, що сприятимуть поглибленню добрих стосунків з Європейською Комісією. Окрім того, представники місії погодились ознайомити керівництво НАК «Нафтогаз України» з результатами роботи експертів для надання можливості їх спільного обговорення та об’єктивного висвітлення.

По закінченню зустрічі з керівництвом НАК «Нафтогаз України», місія ЄК відбула до ДК «Укртрансгаз» для подальшого детального ознайомлення з технічною документацією щодо зазначених вище питань.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини