Міжнародний газовий консорціум оголошує тендер на поставку матеріалів та обладнання для будівництва газопроводу ”Богородчани-Ужгород”

Міжнародний газовий консорціум оголошує тендер на визначення постачальника труб, матеріалів та обладнання для будівництва магістрального газопроводу “Богородчани-Ужгород”. Відповідне рішення було прийняте під час Зборів Учасників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України”, які відбулися 12 лютого у Києві.

Тендерна система визначення постачальника труб для будівництва газопроводу “Богородчани-Ужгород” відповідає засадам прозорості та об’єктивності, на яких здійснюється діяльність Консорціуму. В рамках тендеру будуть зібрані пропозиції українських та іноземних виробників. Це дозволить Консорціуму визначити найбільш конкурентноспроможну пропозицію за співвідношенням “ціна-якість”. Тендер буде проведено протягом 60 днів.

Учасники Консорціуму також розглянули питання щодо визначення генерального підрядника з будівництва газопроводу “Богородчани-Ужгород” та обговорили терміни внесення доповнень до ТЕО проекту, яке розробляється ВАТ “ВПП ВНІПІтрансгаз”, відповідно до висновків Державної експертизи, яку проводить ДП “Укрінвестекспертиза”. Сторони висловили задоволення перебігом інвестиційної фази діяльності Консорціуму.


Довідка: Відповідно до Угоди між Урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про стратегічну співпрацю в газовій галузі від 7 жовтня 2002 року, ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» підписали Угоду про створення на паритетних засадах ТОВ «Міжнародний консорціум з управління і розвитку газотранспортної системи України». Статутний капітал підприємства становить 186,55 млн. грн.

31 серпня 2004 року Збори Учасників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України” узгодили перехід до реалізації інвестиційної фази Консорціуму з 1 вересня 2004 року. Першим етапом інвестиційної фази визначено будівництво магістрального газопроводу “Богородчани-Ужгород” довжиною 234 км. Будівництво газопроводу дозволить збільшити вихідну пропускну здатність української ГТС у напрямку Центральної та Західної Європи, та сприятиме завантаженню магістральних газопроводів “Торжок-Долина” та “Івацевичі-Долина”, які сьогодні майже не задіяні.

Інші новини