ГК «Нафтогаз України» реалізувала можливість кредитування купівлі та встановлення енергоефективного газового обладнання

Щоб отримати кредит на сучасне газове обладнання, яке допоможе знизити споживання газу та заощаджувати кошти, достатньо виконати три прості кроки.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з партнерами пропонує вигідні та зручні кредити для модернізації системи опалення у квартирах та будинках побутових клієнтів – споживачів газу. Клієнти отримали можливість кредитування для придбання та встановлення нових високоефективних котлів у рамках співпраці ГК «Нафтогаз України» із банками-партнерами ― ПУМБ, Ідея Банк та Ощадбанк.

1.

Клієнт має звернутися до контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88. Працівник контакт-центру за кожним індивідуальним запитом оформлює заявку клієнта та передає її технічним фахівцям ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» (Група Нафтогаз). Протягом кількох днів команда ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» повторно зв’язується з клієнтом для уточнення додаткових деталей та здійснює ознайомчий виїзд до клієнта для розрахунку вартості модернізації газового обладнання.

2.

Ознайомившись з кошторисом, клієнт через працівника ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» може залишити заявку на оформлення кредиту в одному з трьох банків-партнерів. Після цього з клієнтом зв’яжеться обраний банк і детально розповість про умови кредитування та додаткові переваги.

3.

Підписання Договору на кредит відбувається комфортним для клієнта способом: працівник обраного банка-партнера узгодить з клієнтом зручний час та місце і відправить кур’єра з Договором для підписання або запросить для підписання до найближчого відділення банку.

Кожен банк-партнер надає можливість оформлення кредиту на купівлю та встановлення сучасного газового обладнання на суму до 100 тис. грн та терміном до двох років. Водночас кожен банк пропонує пільгові умови, за яких клієнт не оплачує додаткові відсотки за кредитом. Це дозволяє купити необхідне газове обладнання вже зараз і протягом пільгового періоду виплатити суму частинами без переплат. Тож вже цієї зими клієнти зможуть відчути всі переваги модернізації газового обладнання: економія газу та зменшення витрат, підвищення безпеки та забезпечення комфортної експлуатації обладнання. Звертаємо увагу: пільговий період та умови оформлення кредиту для кожного клієнта індивідуально уточнює працівник обраного банку-партнера після оформлення заявки на отримання кредиту.

Нагадаємо, з червня місяця ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує клієнтам сучасні енергосервісні послуги, які допомагають заощаджувати кошти на опаленні й підвищувати комфорт та безпеку власного житла. Послуги з підвищення енергоефективності, які ГК «Нафтогаз України» надає спільно із ДП «Нафтогаз-Енергосервіс», дозволяють клієнтам знизити споживання газу на 30% та відповідно заощаджувати кошти. Одним із таких рішень є встановлення нових високоефективних котлів на вигідних умовах та в найкоротші терміни. Наразі послугою можуть скористатись власники квартир й індивідуальних будинків у Кіровоградській області. Згодом компанії планують масштабувати проект, тож замовити комплексні послуги з модернізації систем опалення зможуть домогосподарства в інших областях України.

Детальніше про це у нашому офіційному прес-релізі за лінком: https://gas.ua/uk/home/news/gk-naftogaz-ukrayini-proponuie-svoyim-kliientam-u-kirovogradskiy-oblasti-poslugi-z-modernizatsiyi-sistemi-opalennya-pid-klyuch

Інші новини