Нафтогаз готовий забезпечити газопостачання усіх бюджетних установ

Нафтогаз готовий забезпечити необхідними обсягами газу всі бюджетні установи та організації, а також заклади охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності.

Щоб зробити процес більш зручним та швидким, компанія максимально спрощує і оптимізує процедуру подачі документів та укладання угод для цієї категорії споживачів.

Нафтогаз, розуміючи ситуацію на газовому ринку, не тільки запропонував фіксовану ціну для бюджетних організацій до кінця 2022 року – 13,7 грн (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 грн).

Для того, аби укласти договір на постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями, а також релігійними організаціями, звертайтеся за телефоном: (044) 300-25-50.

Нафтогаз є одним з учасників ринку газопостачання і не несе відповідальності за діяльність інших постачальників, які не виконують взяті на себе зобов’язання перед бюджетними організаціями та установами. Нагадаємо, велика кількість бюджетних організацій зіштовхнулися з тим, що приватні постачальники, які раніше забезпечували їх газом, відмовилися від виконання своїх обов’язків або взагалі зникли.

НАК забезпечує газом 1,3 млн домогосподарств. Підключення 12,5 тис бюджетних організацій та установ може відбутися протягом найближчих днів.

Інші новини