Група Нафтогаз виконала план КМУ із забезпечення обсягів газу в ПСГ з випередженням графіка

Для проходження опалювального сезону, згідно з планом заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2023/24 року та його проходження, затвердженого розпорядженням уряду, необхідно було створити запаси у підземних газових сховищах у розмірі 14,7 млрд куб. м.

Сьогодні Група Нафтогаз досягла цього показника, виконавши план, поставлений Кабінетом Міністрів до 1 листопада, достроково.

14,7 млрд кубометрів – саме та кількість, якої має вистачити для проходження опалювального сезону за будь-яких обставин. Зокрема, і з урахуванням затрат для додаткової генерації електроенергії.

Водночас голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов зазначив, що, незважаючи на виконаний план для проходження опалювального сезону, Україна продовжує нарощувати видобуток і закачувати газ у ПСГ.

Нагадаю, нині Група Нафтогаз демонструє найвищі темпи буріння за останні 15 років. Лише з січня цього року ми запустили в роботу 54 нових свердловин, наростивши добовий видобуток на 3,7 млн куб. м порівняно з вереснем минулого року і довівши загальний показник видобутку по країні до 52,7 млн куб. газу на добу», – наголосив очільник НАК.

Інші новини