Група Нафтогаз на 12% збільшила видобуток газу в І кварталі 2024-го порівняно з аналогічним періодом минулого року

АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, у першому кварталі цього року перевиконало наявний план та досягло найвищого видобутку за відповідний період впродовж останніх двох років. 

Нашій команді цьогоріч у першому кварталі вдалось збільшити видобуток майже на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це результат запуску нових продуктивних свердловин, а також ефективної роботи зі старим фондом.  Наша ціль – зберегти цю тенденцію та вийти на зростання видобутку також за результатами року», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Традиційно найвищі показники видобутку на сході країни, однак на заході та у центральних областях також перевиконали наявний план.

Компанія  продовжує розвивати власний видобуток, впроваджуючи сучасні технології та інженерні рішення. Кожне газопромислове управління Укргазвидобування, попри обстріли, а подекуди й відсутність електропостачання, виконує планові показники з видобутку газу на цей рік. Водночас є ризики, ми розуміємо, що можливі обстріли. Однак компанія робитиме все можливе, аби й надалі забезпечувати потреби країни», – підкреслив керівник Укргазвидобування Олег Толмачев.

Нагадуємо, що нещодавно Укргазвидобування ввело в експлуатацію свердловину із добовим дебітом 140 тис. куб. м. Вона є п’ятою новою високопродуктивною свердловиною від початку цього року.

Інші новини