Нафтогаз ініціює міжнародну нафтогазову конференцію для залучення зовнішніх інвестицій у розвиток галузі

З метою залучення інвестицій для розвитку української нафтогазової галузі та посилення інтеграції з Європейським Союзом у питаннях енергетичної безпеки Нафтогаз ініціює проведення Українського газового інвестиційного конгресу ...

З метою залучення інвестицій для розвитку української нафтогазової галузі та посилення інтеграції з Європейським Союзом у питаннях енергетичної безпеки Нафтогаз ініціює проведення Українського газового інвестиційного конгресу (Ukrainian Gas Investment Congress – UGIC). Захід за підтримки Міністерства енергетики України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбудеться у Києві з 20 по 22 жовтня 2021 року.

У період глобального енергетичного переходу до відновлюваних джерел енергетики Нафтогаз зосереджується на видобуванні газу як найбільш екологічно чистого викопного палива. Наразі компанія є одним з найбільших виробників газу в Європі з річним видобутком 14 млрд куб. м. Нафтогаз має газові активи, які дадуть змогу збільшити запаси до 600 млрд куб. м.

Розвідка та освоєння нових акваторій Чорного моря разом з нетрадиційними та глибокими родовищами газу є частиною планів Нафтогазу на найближчі роки. Реалізація цих планів вимагає близько 20 мільярдів інвестицій доларів США впродовж наступних 10 років.

«Україна, а разом з нею і Нафтогаз, відіграють ключову роль у забезпеченні енергетичної безпеки Європи. Маючи другі за обсягом запаси газу на континенті, Україна має найбільшу можливість зростання видобутку природного газу в Європі. Під час Українського газового інвестиційного конгресу ми плануємо презентувати наші інвестиційні можливості всьому світу», – повідомив голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

Як ініціатор Українського газового інвестиційного конгресу, Нафтогаз бере участь у створенні платформи для ефективної співпраці, пошуку нових концепцій та рішень, а також спільних дій щодо надійної та безпечної енергії.

Планується, що участь у події візьмуть до 1000 бізнес- та політичних лідерів з усього світу, з доповідями виступатимуть 30 спікерів впродовж трьох днів.

Організатором Українського газового інвестиційного конгресу є міжнародна компанія DMG Events – один з провідних організаторів світових заходів. Зокрема, DMG щороку проводить найбільші енергетичні конференції у світі – Gastech (Дубай, ОАЕ), ADIPEC (Абу-Дабі, ОАЕ) та Global Energy Show (Калгарі, Канада).

Крістофер Хадсон, президент компанії Global Energy, DMG Events прокоментував: «Ми дуже сподіваємось об’єднати зусилля з Нафтогазом для проведення цієї події в Україні. Збираючи лідерів енергетичної галузі, політиків та інвесторів, Український газовий інвестиційний конгрес представить світові можливості українського природного газу та привабливий інвестиційний клімат».

 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

 

Інші новини