Менеджмент Нафтогазу обговорив з наглядовою радою план роботи за пріоритетами Групи на 2024 рік

Зростання видобутку газу та нафти, збільшення обсягів газу іноземних енергокомпаній в українських ПСГ, розвиток клієнтських сервісів для побутових споживачів, захист об’єктів в умовах війни та модернізація ТЕЦ. Такими є ключові пріоритети роботи Групи на 2024 рік, які менеджмент Нафтогазу обговорив із наглядовою радою компанії на виїзному засіданні 20 березня 2024 року.

«Як й минулого року нашим першочерговим пріоритетом залишається зростання видобутку власного українського газу та нафти. Наш план на 2024 рік – наростити видобуток блакитного палива щонайменше на півмільярда куб. м. Ми збільшуємо темпи буріння нових свердловин, використовуємо сучасні технології як для дослідження надр, так і для безпосереднього видобутку газу. Використовуватимемо всі можливості, щоб зробити Україну стійкішою та більш енергонезалежною», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Важливою ціллю на 2024 рік є також збільшення обсягів газу, що в українських ПСГ зберігають іноземні енергетичні компанії.

«У 2024 ми прагнемо залучити близько 4 млрд куб. м газу іноземних трейдерів до зберігання у наших підземних сховищах. У 2023 році ми переконали партнерів довірити нам 2.5 млрд куб. м, тобто йдеться про збільшення практично вдвічі. Це не лише про гроші, які нам вдасться привабити в Україну, а й про енергетичну безпеку країни та регіону», – повідомив Олексій Чернишов.

Люди – побутові споживачі Групи Нафтогаз, яких передусім обслуговують компанії ГК «Нафтогаз України» та Газмережі – також є в основному фокусі уваги на 2024 рік. 

«Наше завдання – зробити сервіси компаній Групи максимально зрозумілими та простими для людей, зменшити час і зусилля, які наші клієнти витрачають на оплату комунальних послуг. Так, ми державна компанія, але сервіси, які ми надаємо, мають відповідати кращим практикам ринку – таким є наше прагнення», – наголосив очільник Нафтогазу.

Завданням на 2024 рік є також залучення фінансування та робота над модернізацією ТЕЦ Групи Нафтогаз. 

«Об’єкти теплової генерації, які передали Нафтогазу, у вкрай важкому стані. Вони роками не модернізувались, війна також негативно вплинула на їхню роботу. В сьогоднішніх умовах вони не можуть працювати ефективно та забезпечити належний рівень надійності. Тому нам вкрай необхідно віднайти кошти на модернізацію цих об’єктів», – зауважив Олексій Чернишов.

Компанії Групи продовжать також системно посилювати захист об’єктів від можливих ворожих атак, оскільки це не лише питання операційної діяльності компаній, а й безпека постачань – газ і тепло у домівках українців.

В межах роботи на заході України наглядова рада також відвідує виробничі об’єкти за основними напрямами діяльності Групи.

Інші новини