Угоди на постачання газу з Нафтогазом уклали вже більше виробників тепла, ніж торік

Трирічні угоди на постачання природного газу з компанією «Нафтогаз Трейдинг» уклали вже 1103 виробники тепла
Це 103% від кількості клієнтів цієї категорії, які працювали з Нафтогазом у минулому опалювальному сезоні.

Всі 1103 тепловиробники, що підписали угоди, зареєстровані в якості споживачів «Нафтогаз Трейдингу» на платформі Оператора ГТС та можуть отримувати необхідні їм обсяги палива.

Із 227 великих підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), що надають послуги централізованого опалення у містах та потенційно можуть бути клієнтами «Нафтогаз Трейдингу», до компанії звернулися 210 підприємств — всі вони вже уклали угоди та можуть отримувати газ.

За тиждень 32 нових клієнти уклали угоду з «Нафтогаз Трейдингом» у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Черкаській областях та у місті Києві. На сьогодні найменш активними в укладанні трирічних угод з «Нафтогаз Трейдингом» є Полтавська (73% від показника минулого опалювального сезону), Донецька та Кіровоградська (по 85%) області.

Нагадуємо, 20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО) на ринку газу. Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій — у «Нафтогаз Трейдингу»: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ з власними котельнями укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік складає 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року до 31 травня 2022 року, з ПДВ, без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).

Інші новини