Нафтогаз отримав заявки від майже 70% виробників тепла для закупівлі газу за трирічними угодами

«Нафтогаз Трейдинг» станом на 23 вересня отримав заявки та пакети документів для підписання трирічних угод постачання газу від 68,6% виробників тепла.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» станом на 23 вересня отримала заявки та пакети документів для підписання трирічних угод постачання газу від 68,6% виробників тепла, що отримували паливо від Нафтогазу в попередньому опалювальному сезоні.

Наразі до «Нафтогаз Трейдингу» звернулися 738 виробників тепла. При цьому з 647 підприємствами угоди вже підписані (зареєстровані у реєстрі споживачів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на інформаційній платформі Оператора ГТС). В тому числі з приблизно 220 великих підприємств ТКЕ, що здійснюють централізоване опалення у містах та можуть стати клієнтами «Нафтогаз Трейдингу», до компанії звернулися 170 підприємств, з яких 158 вже отримують газ.

Щодо решти заявок – триває перевірка документів та процедура комплаєнсу, низка потенційних контрагентів ще працює над отриманням необхідної згоди від своїх засновників (міських, обласних рад).

Нафтогаз просить виробників тепла прискорити підготовку всіх необхідних документів та подання заявок до нашої компанії, або ж активізувати пошук альтернативних постачальників газу. Звертаємо увагу, що до календарного початку опалювального сезону залишилося менше місяця.

Закликаємо також українців, що користуються послугами опалення та централізованого гарячого водопостачання, перевірити стан укладання вашим тепловиробником договору на постачання газу. Наявність відповідної угоди – необхідна умова для вчасного старту опалювального сезону.

За тиждень 46 нових клієнтів з’явилися у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій областях та Києві. На сьогодні найменш активними в укладанні трирічних угод з «Нафтогаз Трейдингом» залишаються Закарпатська, Харківська, Одеська та Полтавська області.

Абсолютними лідерами процесу є Волинська та Хмельницька області, де всі підприємства, що виробляють тепло й гарячу воду та співпрацювали з Нафтогазом минулоріч, вже мають договори.

Наразі ціна на природний газ на міжнародних ринках на рекордно високому рівні. Спотова ціна газу в Україні більш ніж вдвічі перевищує пропозицію від Нафтогазу в межах трирічних контрактів для теплокомуненерго та ОСББ з власними котельнями.

Нагадуємо, що 20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО) на ринку газу. Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій – у «Нафтогаз Трейдингу»: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна газу на перший рік становить 7,42 грн за куб.м (з 1 червня 2021 року до 31 травня 2022 року, з ПДВ, без урахування тарифу оператора газотранспортної системи).

Ознайомитися з динамікою укладання договорів можна за посиланням.

 

 

Інші новини