Нафтогаз та Halliburton посилюють стратегічну співпрацю

Група Нафтогаз поглиблює стратегічну співпрацю з американською компанією Halliburton, одним із найбільших світових постачальників нафтогазових сервісних послуг, для розкриття нового потенціалу родовищ України. Про це йшлося на зустрічі голови правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова і президента Halliburton у східній півкулі Джо Рейні, яка відбулася сьогодні, 24 листопада 2022 року.

Активна співпраця Групи з Halliburton розпочалась у 2018 році. Американський партнер надавав Укргазвидобуванню послуги з буріння бічних стовбурів. Ці операції допомогли отримати компанії суттєвий додатковий видобуток, насамперед, на «старих» свердловинах і виснажених родовищах.

Наразі Укргазвидобування зацікавлене в початку застосування технології горизонтального буріння, яка може сприяти швидкому нарощенню видобутку газу на родовищах – як нових, так і тих, що довго в експлуатації. 

Ваша підтримка і візит до Києва – це потужний сигнал для всього ринку та світу. Я вдячний уряду США, американському народу та вам особисто за всеохоплюючу підтримку України. Ми дуже це цінуємо. Наша співпраця надзвичайно важлива і ми робимо все, аби покращити та розширити її. Ми бачимо наше майбутнє разом, адже моє завдання – перетворити Нафтогаз на самодостатню успішну компанію зі стійкою репутацією», – наголосив Олексій Чернишов. 

Довідково: 

Halliburton — один з найбільших світових постачальників продуктів і послуг для індустрії енергетики. Заснована у 1919 році, компанія веде діяльність у більш ніж 70 країнах і налічує понад 60 000 співробітників. Компанія надає сервіси та допомагає максимізувати вартість протягом усього життєвого циклу існування родовищ – від визначення місцезнаходження вуглеводнів та управління геологічними даними до буріння та оцінки параметрів пласта, будівництва та закінчення свердловин і оптимізації видобутку протягом усього життєвого циклу активу. 

Інші новини