Нафтогаз Трейдинг реалізував за 5 місяців 3,6 млрд куб. м газу

Таке зростання показників пов\'язане зі стратегією компанії щодо розвитку продажів на конкурентних засадах, розширенням клієнтської бази та підвищеним попитом на паливо через холодну погоду

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» реалізувало у січні-травні 2021 року 3,6 млрд куб. м газу. Обсяг продажів значно збільшився порівняно з аналогічним періодом 2020 року, коли було поставлено біля 125 млн куб. м газу.

Таке зростання показників пов'язане зі стратегією компанії щодо розвитку продажів на конкурентних засадах, розширенням клієнтської бази та підвищеним попитом на паливо через холодну погоду.

Якщо на кінець 2019 року Нафтогаз Трейдинг співпрацював приблизно зі 100 компаніями, то за рік їхня кількість збільшилася удвічі, а на кінець травня перевищила 360 підприємств з різних секторів економіки, в тому числі хімічної, металургійної, переробної промисловості, енергетики тощо.

Із закінченням дії режиму ПСО з 20 травня 2021 року, Нафтогаз Трейдинг почав постачати газ підприємствам теплокомуненерго. Станом на 8 червня 2021 року, для укладання договорів постачання природного газу до компанії звернулися 149 підприємств ТКЕ, враховуючи ОСББ. З них 102 підприємства вже включено до реєстру споживачів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на інформаційній платформі Оператора ГТС.

Компанія є одним з ключових гравців на біржовому ринку природного газу. За 5 місяців Нафтогаз Трейдинг реалізував на біржі близько 1,5 млрд куб. м газу.

Нафтогаз Трейдинг пропонує 11 продуктів, в тому числі з продажу газу на поточний і наступний місяці, на поточну та наступну добу, на два місяці наперед. При цьому пропонуються різні можливості для оплати: передоплата, постоплата, розрахунки за договором умовного зберігання. Умови постачання розроблені з урахуванням побажань учасників ринку.

Нагадаємо, з початку торгів на біржі у липні 2019 року та до 31 травня 2021 року компанія уклала майже 1,4 тис. угод на постачання природного газу, в тому числі з початку поточного року— понад 400.

 

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини