«Нафтогаз Трейдинг» уклав перші угоди з газзбутами на поставку газу в лютому на спецумовах

ТОВ «Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг» (ГК «Нафтогаз трейдинг») сьогодні, 28 січня, уклало перші угоди зі збутовими компаніями на поставку газу в лютому на спеціальних умовах для підтримки населення в період пандемії

ТОВ «Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг» (ГК «Нафтогаз трейдинг») сьогодні, 28 січня, уклало перші угоди зі збутовими компаніями на поставку газу в лютому на спеціальних умовах для підтримки населення в період пандемії.

Комерційна пропозиція підготовлена у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету міністрів України №25 від 18 січня 2021 року про введення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за куб. м.

Документ направлено всім зацікавленим постачальникам газу для потреб населення.

«Ми підготували цей продукт дуже швидко, аби підтримати постачальників та надати їм можливість залишитися конкурентними на ринку», - наголосив генеральний директор ГК «Нафтогаз Трейдинг» Віллем Коппульс.

Умови оплати передбачають, зокрема, наявність рахунків із договірним списанням для гарантій цільового використання коштів, що надійшли від побутових споживачів в якості оплати газу, і часткову передоплату.

«Нафтогаз Трейдинг» звірить фактичне споживання газу населенням з об'єктивними даними обліку та місцями розташування. Непідтверджені обсяги покупець зобов'язаний оплачувати за цінами, розрахованими за формулою з прив'язкою до котирувань на європейських газових хабах.

Нагадаємо, обмеження ціни газу для населення діє з 1 лютого на період карантину, але не довше 31 березня 2021 р.

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини