Нафтогаз Трейдинг виграв суд щодо заборони назви компанії-клона

Газопостачальна компанія (ГК) «Нафтогаз Трейдинг» виграла суд щодо заборони використання компанією-конкурентом схожої назви «Нафтогаз Трейдінг», яка відрізняється лише однією літерою в українському написанні

Газопостачальна компанія (ГК) «Нафтогаз Трейдинг» виграла суд щодо заборони використання компанією-конкурентом схожої назви «Нафтогаз Трейдінг», яка відрізняється лише однією літерою в українському написанні.

Відповідне рішення виніс Господарський суд міста Києва.

Суд дійшов висновку, що назва «Нафтогаз Трейдінг» заважає відрізнити дві компанії, які працюють на одному ринку, і може вводити споживачів в оману.

Відтак, фірма-клон зобов’язана виключити з повного та скороченого найменування словосполучення «Нафтогаз Трейдінг» (укр.), «Нафтогаз Трейдинг» (рос.) та Naftogaz Trading (англ.). Їй заборонено використовувати такі позначення в своїй назві, доменних іменах та публікаціях в мережі Інтернет.

Окрім того, компанія має компенсувати ГК «Нафтогаз Трейдинг» 60,5 тис. грн витрат зі сплати судового збору та вартості судової експертизи.

Суд взяв до уваги, що ГК «Нафтогаз Трейдинг» використовує свою назву з моменту реєстрації юридичної особи 16 серпня 2018 року, тобто задовго до реєстрації компанії-відповідача, яка відбулася 6 липня 2020 року. Бренд «Нафтогаз Трейдинг» зареєстрований 12 жовтня 2020 року в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки.

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини