«Нафтогаз Трейдинг» запропонував ТКЕ укладати договори на купівлю газу з 1 травня

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (ГК «Нафтогаз Трейдинг») направило великим виробникам теплової енергії пропозиції щодо укладання контрактів на постачання природного газу на комерційних засадах з 1 травня 2021 року, у зв’язку ...

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (ГК «Нафтогаз Трейдинг») направило великим виробникам теплової енергії пропозиції щодо укладання контрактів на постачання природного газу на комерційних засадах з 1 травня 2021 року, у зв’язку із запланованим завершенням дії ПСО для теплокомуненерго (ТКЕ).

Фінансові умови передбачають повну попередню оплату або ж надання банківської гарантії. Перед укладанням правочину контрагент має пройти перевірку служби комплаєнсу Групи Нафтогаз.

Ціна газу на травень встановлена на рівні 8325 грн (з ПДВ, без тарифу на послуги транспортування) за 1000 куб. м. Порівняно із ціною ПСО на квітень, газ для ТКЕ від компанії Групи Нафтогаз подорожчає на 6% через високий попит, що зберігається в умовах прохолодної погоди та зниження запасів газу в ПСГ. При цьому, ціна газу з постачанням у травні на Українській енергетичній біржі (УЕБ) сягає 9296 грн зв 1000 куб. м.

ГК «Нафтогаз Трейдинг» вже підписав перші контракти із комунальними підприємствами Києва та Харкова, в тому числі — із ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5», що гарантує забезпечення мешканців цих міст гарячою водою у травні.

«Невдовзі теплокомуненерго зможуть вільно обирати постачальника газу. Реформа ринку вийде на фінішну пряму. Нафтогаз зацікавлений у розвитку конкуренції у сегменті реалізації газу для виробників тепла, обсяг якого за підсумками минулого року сягнув 7,6 млрд куб. м. Компанія займає конструктивну позицію у питанні врегулювання заборгованості ТКЕ минулих років, що відкриє їм шлях для зміни постачальника. Ми намагатимемся проводити гнучку цінову політику та максимально враховувати інтереси клієнтів, аби залишитися привабливим партнером, яких обирають учасники ринку. Нафтогаз Трейдинг зробить все можливе, щоб виробники тепла отримали газ з 1 травня — приклад Києва та Харкова доводить, що це реально», — зауважила в. о. генерального директора ГК «Нафтогаз Трейдинг» Ірина Журавльова.
 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини