«Нафтогаз України» та The Rompetrol Group NV підписали Меморандум про наміри створити спільне підприємство у сфері маркетингу нафтопродуктів на ринку України

У понеділок, 16 липня 2012 р., в місті Київ заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна» Євген Корнійчук ...

У понеділок, 16 липня 2012 р., в місті Київ заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна» Євген Корнійчук і генеральний директор The Rompetrol Group NV Жанат Тусупбеков підписали Меморандум про співпрацю між двома компаніями.
Мета Меморандуму - започаткувати процес співробітництва двох компаній в реалізації проектів у нафтогазовій промисловості, зокрема:
- створення і розвиток роздрібної мережі АЗС у пріоритетних регіонах і великих містах України;
- підвищення рівня завантаження державних потужностей з перевалки нафти і нафтопродуктів;
- створення і розвиток системи вторинної логістики ринку нафтопродуктів;
- підвищення стандартів якості і впровадження передових європейських технологій маркетингу на ринку нафтопродуктів України.

«У перспективі ми сподіваємося довести кількість АЗС в рамках спільного проекту до 700 одиниць. При цьому ми запропонуємо нашим клієнтам як преміальний, так і більш економічний паливні бренди, - підкреслив заступник голови правління «Нафтогазу України» Євген Корнійчук. - Європейський досвід наших партнерів буде повною мірою затребуваний в рамках нашого спільного проекту».
«Група «Ромпетрол» з 2009 року присутня на ринку нафтопродуктів України, розглядаючи його як пріоритетний у своїй стратегії, - зазначив на церемонії підписання меморандуму генеральний директор The Rompetrol Group NV Жанат Тусупбеков. - Спільно з «Нафтогазом України» ми сподіваємося запропонувати українському споживачеві новий стандарт якості продукції та сервісу на наших спільно експлуатованих станціях».

Довідково:
Група компаній «Ромпетрол» на 100% належить державній нафтогазовій корпорації Казахстану «Казмунайгаз». «Ромпетрол» володіє і експлуатує три нафтопереробні заводи в Румунії, а також європейську мережу з більш ніж 1000 АЗС (Румунія, Молдова, Болгарія, Грузія, Франція та Іспанія).
«Ромпетрол» здійснює операції в 12 країнах по всьому світу, чисельність персоналу становить 7500 чоловік, у 2011 році оборот Компанії склав 6,8 мільярдів доларів США.
«Нафтогаз України» контролює близько 11% оптового ринку нафтопродуктів України через двох виробників - Шебелинський ГПЗ ДК «Укргазвидобування» і Маріупольський НПЗ «Азовської нафтової компанії». Компанія також володіє мережею оптової реалізації нафтопродуктів (нафтобаз) у всіх регіонах України. Вихід на роздрібний ринок нафтопродуктів визначений одним із пріоритетних напрямків розвитку компанії «Нафтогаз України».
 
Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини