Нафтогаз успішно розмістив єврооблігації на 600 млн євро та 335 млн дол. США

НАК «Нафтогаз України» залучив фінансування на міжнародному ринку капіталу через випуск єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США. Компанія розмістила п’ятирічні облігації в євро з дохідністю 7,125% та трирічні облігації в доларах США з дохідністю 7,375%

НАК «Нафтогаз України» залучив фінансування на міжнародному ринку капіталу через випуск єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США. Компанія розмістила п’ятирічні облігації в євро з дохідністю 7,125% та трирічні облігації в доларах США з дохідністю 7,375%.

Таким чином, розміщення відповідає максимальній сумі, погодженій Кабінетом міністрів України, та відбулося дешевше максимальної погодженої ставки. Єврооблігації випущені без державних гарантій.

Запит інвесторів на цінні папери Нафтогазу у 2,5 рази перевищив пропозицію. Єврооблігації компанії придбали понад 120 інвесторів з Великої Британії, інших країн Європи, Азії та Південної Америки.

«Такий інтерес інвесторів до облігацій Нафтогазу свідчить про довіру до України, та є визнанням наших зусиль у побудові прозорої та прогнозованої компанії. Залучення коштів на міжнародному ринку капіталу на привабливих умовах дозволить Нафтогазу якісно підготуватися до наступної зими, закачати до підземних сховищ необхідні обсяги газу», - зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Нафтогаз був готовий до розміщення у травні і вийшов на міжнародні ринки капіталу, щойно отримав погодження від Кабінету Міністрів 5 липня.

Компанія очікує отримати кошти 19 липня, після завершення усіх юридичних формальностей, які триватимуть протягом 5 робочих днів.

Організатором угоди виступили Citi та Deutsche Bank.
Юридичними радниками в угоді були компанії Freshfields Bruckhaus Deringer, AEQUO, White & Case, Avellum, Linklaters і Clifford Chance.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини