НАК «Нафтогаз України» просить підприємства ТКЕ вчасно розрахуватися за спожитий у жовтні газ

Національна компанія забезпечує безперебійне постачання природного газу побутовим споживачам, постачальникам природного газу, виробникам теплової енергії, бюджетним установам та релігійним організаціям.
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» виконує всі зобов’язання, визначені Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Нафтогаз надав безпрецедентні умови постачання газу для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ): ціна 7,42 грн за куб. м газу для потреб побутових споживачів (з ПДВ, без вартості транспортування), з розстрочкою оплати на 45 днів після місяця постачання. Для бюджетних організацій ціна складає 16,39 грн за куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Але при цьому Меморандум містить зобов’язання місцевих органів влади щодо забезпечення вчасних та повних розрахунків з Національною компанією «Нафтогаз України» за спожитий газ.

Термін, коли підприємства ТКЕ мають розрахуватися за спожитий у жовтні 2021 року газ, спливає 15 грудня 2021 року. Нафтогаз звертається до підприємств ТКЕ з проханням розрахуватися за спожитий газ вчасно та у повному обсязі.

Невчасні розрахунки за використаний газ призведуть до того, що відповідні підприємства ТКЕ більше не зможуть отримувати газ від Національної компанії на надзвичайно вигідних умовах. Відбори газу такими споживачами будуть оформлюватися як несанкціоновані за ринковими цінами на рівні понад 40 грн. за куб. м.

НАК «Нафтогаз України» закликає органи місцевої влади, підприємства теплокомуненерго дотримуватись та виконувати зобов’язання, взяті на себе у межах Меморандуму та укладених договорів.

Інші новини