НАК «Нафтогаз України» вимагає припинення політичних спекуляцій щодо процесу реструктуризації заборгованості

НАК «Нафтогаз України» вважає неприпустимими та такими, що не відповідають дійсності, вислови політиків різного рівня щодо стану та очікуваних результатів процесу реструктуризації зовнішньої заборгованості НАК «Нафтогаз України».

Зокрема, Компанія наголошує на необґрунтованості та некоректності певних розрахунків так званих «втрат» чи «прибутків» Компанії в результаті реструктуризації, що надаються в рамках заяв деяких політиків.

Більш того, Компанія вкотре застерігає політиків всіх рівнів від надання подібних заяв, оскільки викривлена та неправдива інформація, що міститься в таких заявах, може не тільки завдавати шкоди іміджу нашої Держави та НАК «Нафтогаз України», але й призвести до прямих фінансових втрат останньої.

Наразі процес реструктуризації зовнішньої заборгованості НАК «Нафтогаз України» знаходиться у фінальній стадії, і до його повного завершення Компанія не має можливості давати будь-які коментарі щодо остаточних умов реструктуризації та розрахунки її доцільності. Поряд з цим НАК «Нафтогаз України» та її радники докладають всіх можливих зусиль для досягнення оптимального результату, який буде відображати справедливі ринкові умови, а отже дозволить як Компанії, так і Уряду України і в подальшому конструктивно співпрацювати з міжнародними фінансовими інститутами.

Компанія вважає, що нагнітання істерії навколо НАК «Нафтогаз України» є лише спробою використати Компанію в політичному протистоянні, та отримати «політичні дивіденди» в процесі нової виборчої кампанії. Тому, НАК «Нафтогаз України» вкотре закликає політиків всіх рівнів до конструктивного та виваженого підходу в наданні оцінок щодо діяльності Компанії.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини