Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» та компанія «RWE Dea AG» провели зустріч Координаційного комітету

27-28 вересня 2011 року делегація Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» перебувала з візитом у м. Гамбург (Німеччина) на чолі з заступником голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» В.Чупруном.

Програма візиту передбачала відвідання нафтового морського родовища «Міттельплате» та проведення засідання Координаційного комітету, на якому сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва, наявний стан ліцензій в межах та поряд територій спільного вивчення, а також визначили пріоритетні площі для подальшої спільної роботи.

Вчора, 28 вересня 2011 року по закінченню засідання Координаційного комітету між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України», ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» та компанією «RWE Dea AG» було підписано Меморандум, який передбачає подальшу співпрацю щодо вивчення територій спільного інтересу на шельфі Чорного моря та збільшення видобутку вуглеводнів в Україні.


Управління по зв’язках з громадськістю

Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини