Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» планує збільшення видобутку нафти за рахунок родовища Karima, АРЄ

Станом на 17 травня 2011 року, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» видобула понад 410 тис. барелів нафти на родовищі Gharadiq, яке знаходиться на концесійній ділянці Алам Ель Шавіш Іст (Alam El-Shawish East) Західна пустеля, Арабська Республіка Єгипет. Ранній видобуток нафти на цьому родовищі розпочато у квітні 2010 року.

Крім того, завершено будівництво другої черги з раннього видобутку нафти на свердловині Karima-2 і очікується отримання дозволу Міністерства нафти Єгипту на введення її в роботу.

На сьогоднішній день на зазначеній території відкрито п’ять родовищ нафти і газу. Одночасно з розвідувальними роботами та роботами з оцінки родовищ (обробка геологічних даних та підрахунок запасів), на ділянці Алам Ель Шавіш проводиться підготовка проектування будівництва трубопроводів та подальше облаштування родовищ.

У 2011 році Компанія планує видобути на ділянці Алам Ель Шавіш Іст 600 тис. барелів нафти, а у 2012 році - збільшити загальний добовий видобуток до 3000 барелів. Після завершення будівництва нафто- і газопроводів та введення в експлуатацію свердловин на інших родовищах, обсяг видобутку складатиме 7000 барелів нафти і 700 тис.куб.м газу за добу.
 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини