Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розпочала вступ до європейської асоціації «Єврогаз»

У рамках візиту української урядової делегації до Брюсселю відбулась зустріч Міністра палива та енергетики Юрія Бойка та голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна з генеральним секретарем європейської асоціації «Єврогаз» паном Жаном-Марі Девосом (Mr. Jean-Marie DEVOS). Під час зустрічі обговорювались питання міжнародного співробітництва на європейському газовому ринку.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення про вступ Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до «Єврогазу» на правах асоційованого членства.

Довідка. Головними завданнями європейської асоціації «Єврогаз» є сприяння розвитку європейського газового ринку, розширення міжнародного співробітництва у газовій галузі, забезпечення інтересів європейських компаній у питаннях постачання, продажу та зберігання природного газу.
На сьогодні до асоціації «Єврогаз» входять 49 членів з 27 країн, серед яких 35 газових компаній, 12 національних газових спілок, а також дві міжнародні організації. До «Єврогазу», зокрема, входять BP, EDF, GDF SUEZ, E.ON Ruhrgas AG, WINGAS GmbH & Co. KG, OMV Gas and Power GmbH, PGNIG, ENI SpA.

Інші новини