Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та компанія «ExxonMobil Corporation» підписали Попередню угоду

29 вересня 2011 року представники Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та провідної американської нафтогазової компанії «ExxonMobil Corporation» підписали Попередню угоду в сфері розвідки та освоєння нетрадиційних вуглеводнів в Україні.

Варто нагадати, що 16 лютого 2011 р. Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підписала з компанією «ExxonMobil Corporation» Меморандум про співробітництво у сфері розвідки запасів нетрадиційних вуглеводнів в Україні та Угоду про конфіденційність”. А 29 липня 2011 р. між компаніями було підписано Угоду про дослідження щодо проведення геологічного дослідження з метою вибору пріоритетних площ для освоєння нетрадиційних вуглеводнів в Україні.

Довідково:

“ExxonMobil Corporation” – провідна американська нафтогазова компанія в сфері розвідки, видобутку, переробки, збуту, транспортування нафти і газу; скрапленого природного газу (LNG), виробництва та реалізації паливно-мастильних матеріалів, нафтогазового обладнання і розробки інноваційних технологій для нафтопереробної та нафтохімічної промисловості.

Компанія здійснює розвідку та видобуток вуглеводнів на шельфі та континентальній території в різних регіонах світу, зокрема в США, Канаді, Європі, Росії, Азербайджані, Казахстані, Африці, Азії та Близькому Сході.

На сьогодні “ExxonMobil” здійснює активні пошуки запасів сланцевого газу на території Європи, зокрема в Німеччині, Польщі та Угорщині, а також висловила значний інтерес щодо можливого розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів на території України.


Управління по зв’язках з громадськістю

Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини