Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та «RWE Supply &Trading GmbH» (Німеччина) уклали угоду про купівлю-продаж природного газу


У травні 2012 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та «RWE Supply &Trading GmbH» (RWEST, Німеччина) уклали рамкову угоду про купівлю-продаж природного газу.
Зазначена угода створює юридичні засади для можливого постачання природного газу Компанії з боку RWEST та, разом з тим, не містить зобов’язань сторін щодо обов’язкового здійснення продажу чи купівлі енергоресурсу.
Ціни, обсяги постачання, а також зобов’язання сторін щодо постачання природного газу будуть визначатися окремими контрактами після їх погодження та підписання обома компаніями.

Довідково: «RWE Supply & Trading GmbH» (RWEST) є однією з найбільших компаній в Європі, задіяних у сфері електроенергетики та газової промисловості. RWEST входить до холдингу RWE AG, який є оператором потужної газотранспортної системи у Європі, до якої належать газопроводи протяжністю 23000 км та підземні газові сховища об’ємом до 7,4 млрд. куб.м. RWEST щорічно закуповує та постачає для потреб європейських країн близько 50 млрд. куб. м природного газу.
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини