Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» взяла участь у заключній конференції «Український діалог з питань розробки енергетичної політики»

18-19 січня 2012 року у м.Київ відбулася заключна конференція «Український діалог з питань розробки енергетичної політики ...
 

18-19 січня 2012 року у м.Київ відбулася заключна конференція «Український діалог з питань розробки енергетичної політики: природний газ та енергетичне майбутнє України». Під час конференції спеціалісти міжнародної консалтингової компанії IHS CERA презентували звіт за результатами спеціального дослідження газового потенціалу України, яке проводилося протягом останніх шести місяців.

Дослідження IHS CERA підтвердили, що наша держава має достатній геологічний потенціал для повного забезпечення себе природним газом за умови дієвого регулювання попиту та суттєвого збільшення інвестицій у розвідку та розробку газових родовищ.

На завершення свого виступу, відповідаючи на питання експертів IHS CERA, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін підкреслив, що реформування Компанії буде проводитися з метою підвищення ефективності впровадження енергетичної політики держави по забезпеченню України власним природним газом. За словами Є.Бакуліна процес реформування компанії потребує попереднього внесення змін у низку законодавчих актів України.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

 

Інші новини