Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» запропонувала ВАТ «Газпром» скористатися послугами українських газосховищ

У п’ятницю, 18 травня 2012 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» офіційним листом повідомила ВАТ «Газпром»...

У п’ятницю, 18 травня 2012 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» офіційним листом повідомила ВАТ «Газпром» про те, що у 2012 році накопичення природного газу в українських підземних газових сховищах буде відбуватися виключно в обсягах, необхідних для забезпечення власних потреб України.
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» запропонувала ВАТ «Газпром» у разі необхідності скористатися послугами українських газосховищ для виконання зовнішньоекономічних контрактів «Газпрому» та оформити відповідну додаткову угоду.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини

  • Про Групу
  • Сталий розвиток
  • Бізнеси
  • Інвесторам
  • Прес-центр
  • Закупівлі
  • Кар'єра