Нова пошта та Нафтогаз України спрощують для мешканців сіл та райцентрів зміну постачальника газу

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до Групи компаній Нова пошта, запустили проєкт зі зміни постачальника газу.

З 1 листопада побутові споживачі газу можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України» у 1700 відділеннях Нової пошти, що знаходяться, зокрема, у віддалених селах, селищах та районних центрах у всіх областях України. Подавши заявку і підписавши угоду, клієнти зможуть отримувати газ за однією з найвигідніших цін на ринку  – 7,96 грн/ куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». З адресами відділень можна ознайомитися на офіційному сайті компанії https://gas.ua/uk/home/contacts.  

Як це працює:

1. Клієнт звертається до оператора-касира Нової пошти зі своїм EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером квартири чи будинку клієнта) та необхідним переліком документів.  А саме:  

  • паспорт; 
  • ІПН;
  • документ про право власності на житло;
  • згода співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.  

2. Касир перевіряє документи та вводить всі дані в систему НоваПей.

3. Клієнт підписує заяву-приєднання та згоду на передачу персональних даних.

4. Далі усі документи скануються та відправляються до ГК «Нафтогаз України».

5. Після оформлення всіх документів, протягом 3-5 робочих днів представник ГК «Нафтогаз України» повідомляє клієнта про початок співпраці, надіславши листа з інструкцією на електронну адресу.

Коли перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється. 

Нагадаємо, що пілотний проєкт співпраці з Новою поштою стартував у червні 2021 року у 72 відділеннях Полтавської області.

Для довідки:  

ГК «Нафтогаз України» – надійний постачальний газу з національним покриттям, лідер серед газопостачальних компаній на всій території України. Починаючи з серпня 2020 року, пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Станом на жовтень 2021 року, ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 1,3 млн українців. До речі, усі клієнти, які сплачують за газ вчасно в особистому кабінеті на my.gas.ua або у чат-боті GASUA до 15 числа отримують знижку 1% (зі змогою використання під час наступного платежу).

Нагадуємо, що крім відділень Нової пошти, клієнти також можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України» онлайн – на сайті gas.ua чи Приват24, а також офлайн – у мережі банків Ощадбанк, ПУМБ, ТАС та у відділеннях Страхової групи «ТАС». Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88. 


ТОВ «НоваПей» входить до групи компаній Нова пошта і з 2014 року працює на ринку України. 

Із 2018 року компанія НоваПей розробила і розвиває власну платіжну систему. Компанія на базі ліцензій Національного банку на переказ коштів пропонує фізичними особам і бізнесу широкий спектр платіжних інструментів та продуктів онлайн і офлайн формату. Ефективність і зручність сервісів НоваПей можна оцінити в більш ніж 3500 пунктах надання фінансових послуг і на інтернет ресурсах. 

Згідно з даними Національного банку України за підсумками 2020 року платіжну систему NovaPay визнано лідером серед систем переказу коштів в Україні, створених небанківськими установами, з часткою ринку – 46%. НБУ включив платіжну систему до категорії соціально важливих, також в 2020 році вона отримала статус міжнародної та була сертифікована міжнародним стандартом безпеки даних PCI DSS. 

Офіційний сайт novapay.ua 

Послуги з підключення надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372) в пунктах НоваПей (ліцензія НБУ №5 від 26.03.2019) на підставі договору № 160/21 з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021.

Інші новини