Олег Прохоренко та Микола Гавриленко увійшли до правління Нафтогазу

Кабінет Міністрів України обрав членами правління компанії голову правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка та генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Миколу Гавриленка

Кабінет Міністрів України, як єдиний акціонер НАК «Нафтогаз України», розпорядженням від 24 травня 2017 року №355-р обрав членами правління компанії голову правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка та генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Миколу Гавриленка. Обидва підприємства на 100% належать Нафтогазу.

Цим кроком Кабінет Міністрів приводить склад правління Нафтогазу у відповідність до нового Статуту, затвердженого постановою КМУ від 14 грудня 2016 року №1044. Статут Нафтогазу встановлює, що до складу правління обов’язково входять керівники виконавчих органів господарських товариств, єдиним акціонером (засновником, учасником) яких є компанія.

У березні 2017 року Нафтогаз на виконання рішень наглядової ради надіслав до КМУ кандидатури на включення до складу правління компанії. Крім Олега Прохоренка та Миколи Гавриленка до переліку були включені ще чотири кандидатури: голова правління ПАТ «Укрспецтрансгаз» Тарас Вовків, голова правління ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова (100% обох компаній належать Нафтогазу), директор з юридичних питань Ярослав Теклюк та головний комерційний директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

До цього рішення акціонера до складу правління Нафтогазу входили: Андрій Коболєв – голова, Сергій Перелома – перший заступник голови, Сергій Коновець та Юрій Колбушкін. Таким чином, кількісний склад правління Нафтогазу тепер налічує шість осіб.

Довідково: На початку 2014 року до складу правління Нафтогазу входило 14 осіб. Після приходу Андрія Коболєва на посаду голови правління у березні 2014 року, кількість членів правління скоротилася до 5 осіб, включаючи чотирьох нових членів.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини