Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 22 квітня 2022 року

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” повідомляють, що доба в зоні обслуговування компанії пройшла важко. З ночі почалися обстріли двох центрів ОТГ, які не зазнавали обстрілів раніше. Майже два десятки вулиць обстріляно "Градами" та ракетами. 

Ремонтні бригади героїчно та оперативно лагодили мережі, чим врятували газопостачання для 78 абонентів. Ураження інфраструктури значне — від ненаскрізних отворів до повних, подекуди відсутнє електропостачання. Пошкоджено газопроводи для 155 приватних будинків та 206 квартир, відновлено для 113 будинків та 1325 квартир. Фахівці продовжують ліквідовувати витоки.

АТ “Укртрансгаз” успішно зібрав 189 850 грн на тепловізори. За ці кошти придбано чотири тепловізори INFIRAY SCP 19. Крім того, через нас передано для військових ще один крутий тепловізор Pulsar, а також 20 тактичних рюкзаків.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротило реалізацію природного газу майже на 5 відсотків.  Серед усіх категорій споживачів незначне збільшення споживання відбулося лише у виробників тепла та електроенергії, що отримують паливо у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) згідно з рішенням уряду. 

ГК "Нафтогаз України" закликають клієнтів не забувати передавати показання оператору ГРМ, а також відповіли на найпоширеніші питання щодо цього.  Усі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 100  дзвінків, що в 12 разів менше, ніж вчора.

Напередодні Великодня ТОВ "Нафтогаз Тепло" працює у звичному режимі.  Працівники підприємств продовжують підготовку ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська до нового опалювального сезону. Це довготривалий процес, тому його розпочали одразу після завершення опалювального сезону 2021/2022. Працівники філії "Новороздільські електромережі" та філії "Новояворівські електромережі" роблять усе можливе, щоб безперебійно забезпечити електроенергією споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини