11 помилок, що блокують підписання договорів на постачання газу з релігійними організаціями

Існує одинадцять основних помилок, яких припускаються релігійні організації при оформлені договорів на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Ці погрішності гальмують процес оформлення документів, а релігійні організації довше залишаються без палива. Про це розповів Директор з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» Максим Білявський на нараді зі Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій.

«Станом на 1 листопада до «Нафтогаз Трейдингу» звернулось 335 релігійних організацій. Укладено 135 договорів, а 67 пакетів документів перебувають в стадії оформлення. Щодоби ми отримуємо нові звернення, які оперативно опрацьовуємо. Це свідчення того, що процедура є і вона ефективно працює. На жаль, під час оформлення документів організації припускаються помилок, які гальмують процес укладання договорів», — повідомив Максим Білявський.

Зокрема, йдеться про такі погрішності в оформленні документів:

1. Відсутні або некоректні ЕІС-коди підприємств як суб'єктів ринку природного газу (найчастіше вписується "0" замість літери "О", одиниця замість літери "І", помилково вказується кількість нулів).

2. Неправильна чи неповна назва релігійної організації, відсутність скороченого найменування.

3. В документах відсутні копії заяв про приєднання з EIC-кодом та коректними даними організації.

4. Надсилається один примірник договору замість двох.

5. Відсутні банківські рахунки у форматі ІВАN.

6. Відсутні дані щодо газорозподільних організацій (п. 1.5 Договору).

7. Арифметичні помилки у визначенні об'єму споживання газу (п. 2.1 Договору).

8. Відсутні номери мобільних телефонів та адреси електронної пошти контактних осіб.

9. Некоректно подана інформація щодо того, що релігійна організація є платником податків (п. 13.6 Договору).

10. Вказані некоректні адреси у зв’язку з перейменуванням вулиць.

11. Розбіжність даних про найменування в заявах про приєднання і в договорах внаслідок зміни статутних документів (назви РО).

Найбільш продуктивно договори укладають релігійні організації Закарпатської області. При цьому суттєві проблеми з темпами укладання у Львівській, Черкаській, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Луганській областях.

Нагадуємо, що НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти з фіксованою ціною на газ 16,55 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ).

Контракт укладається терміном 15 місяців — до кінця 2022 року. Запропонована ціна газу значно нижча за поточні спотові ціни на газ.

Також діє додаткова гаряча лінія «Нафтогаз Трейдингу», де надаються консультації виключно з питань укладання договорів постачання природного газу з релігійними організаціями: (044) 586-33-55; (044) 586-36-75.

Інші новини