Група Нафтогаз запустила нову потужну свердловину: вона дає 439 тис. куб. м газу на добу

АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, пробурило та запустило в роботу ще одну потужну свердловину. Вона додатково дає Україні 439 тис. куб. м газу щодоби.

Свердловину було закладено як розвідувальну, щоб уточнити геологічну будову та оцінити газоносність відкладів одного з нещодавно відкритих покладів. Її глибина – 5 км 767 м. 

Група Нафтогаз продовжує нарощувати видобуток власного газу навіть в умовах війни. Ми усвідомлюємо всю важливість збільшення видобутку для енергетичної незалежності та стійкості країни, а також стабільності проходження майбутнього опалювального сезону. Дякую команді за результат», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов. 

Ідея буріння цієї свердловини належить керівнику департаменту традиційних ресурсів Дніпрово-Донецької западини та Полтавському відділу геологорозвідувальних робіт.

Ми отримали позитивні результати на цій свердловині. Це означає, що в цього родовища є перспектива подальшого розвідувального розбурювання, щоб наростити сировинну базу та обсяги видобутку газу. До речі, було завершено буріння ще двох розвідувальних свердловин на цьому родовищі. Наразі їх готують до випробування», – зазначив очільник Укргазвидобування Олег Толмачев.

Нововведену свердловину почали бурити у вересні 2023 року. Роботи виконувало одне з відділень бурових робіт БУ «Укрбургаз». 

Нагадуємо, нещодавно Група Нафтогаз запустила високопродуктивну свердловину з дебітом 280 тис. куб. м газу та 120 тонн газового конденсату на добу.

Інші новини