Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав контакт-центр Нафтогазу

Якісна робота контакт-центру Нафтогазу має велике значення для оперативного вирішення проблем споживачів газу
У межах робочої поїздки до Кіровоградської області Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився з роботою контакт-центру газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

«Уряд ухвалив усі необхідні рішення, щоб опалювальний сезон починався без затримок. Сьогодні саме через такі контакт-центри ведеться зв’язок між комунальними підприємствами та Нафтогазом щодо підписання договорів на постачання природного газу згідно з підписаним Меморандумом. Це гарантує безперебійну роботу мереж в осінньо-зимовий опалювальний сезон», – зазначив Денис Шмигаль.

«Якісна робота контакт-центру Нафтогазу має велике значення для оперативного вирішення проблем споживачів газу. Зокрема, побутових споживачів та бюджетних установ, чиї приватні постачальники газу не впоралися з виконанням своїх зобов’язань в умовах стрімкого зростання спотових цін на газ. Всі споживачі, які втратили постачальника, наразі мають можливість укласти контракти з Нафтогазом та отримати необхідні їм обсяги палива за збалансованою ціною», – наголосив член правління Нафтогазу Роман Чумак. Він додав, що розміщення контакт-центру не в столиці, а в Кропивницькому – свідома позиція Нафтогазу: «Це підтримує регіон і дозволяє створити нові робочі місця».

Контакт-центр Нафтогазу в Кропивницькому обслуговує 2 млн клієнтів з усієї України. В тому числі спеціалісти центру опрацьовують звернення майже 1,4 млн побутових клієнтів газопостачальної компанії «Нафтогаз України» та близько 600 тисяч споживачів постачальника «останньої надії». Про це розповіла т.в.о. директора дивізіону «Трейдинг» Нафтогазу Ірина Журавльова.

Віднедавна можливість отримати консультації з питань постачання газу в контакт-центрі Нафтогазу отримали також всі бюджетні та комунальні установи й організації – лікарні, заклади освіти тощо.

Для прискорення процесу укладання угод з бюджетними установами та організаціями Нафтогаз активно співпрацює з облдержадміністраціями та місцевими органами влади. Компанія залучила максимальну кількість фахівців для опрацювання документів, що подаються новими клієнтами, а також для надання консультацій на рівні контакт-центру.

 

Довідково:

З початку 2021 року контакт-центр Нафтогазу в Кропивницькому опрацював понад 2,5 млн дзвінків від клієнтів. В центрі працює 124 фахівці, він має технічну можливість одночасно приймати до 500 вхідних дзвінків та одночасно здійснювати до 200 вихідних дзвінків. Значна кількість питань вирішується за допомогою сучасних онлайн-інструментів без з’єднання з оператором (за допомогою чат-бота, особистого кабінету та в голосовому меню IVR). Щомісяця контакт-центр опрацьовує близько 300 тисяч вхідних дзвінків, понад 1000 письмових звернень та понад 25 000 звернень через онлайн-канали.

Інші новини