Група Нафтогаз успішно інтегрувала АТ «Тисменицягаз» , АТ «Коростишівгаз», АТ «Луганськгаз» та ПрАТ «Мелітопольгаз»

Сьогодні, 19 грудня, під управління Групи Нафтогаз перейшли ще чотири газорозподільні підприємства.

Йдеться про АТ «Тисменицягаз» на Івано-Франківщині, АТ «Коростишівгаз» на Житомирщині, АТ «Луганськгаз» та ПрАТ «Мелітопольгаз». Два крайні підприємства знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тому операційний менеджмент здійснюватиметься вже після деокупації. 

Таким чином, тепер у складі Групи Нафтогаз працюють 27 газорозподільних підприємств, які планувалося передати під контроль держави до кінця поточного року. 

Як і планували, ми успішно завершили інтеграцію обл- і міськгазів до Групи Нафтогаз. Для нас це – велика відповідальність, так як кількість наших клієнтів значно збільшилася. Проте цей крок був необхідний, тому що від нього залежить стабільність критичної інфраструктури, повноцінна робота бізнесу та комфорт українців. Коли країна знаходиться під ризиком постійних обстрілів і можливих блекаутів, доставка газу має бути безперебійною. Дякую всім співробітникам, які забезпечують газом міста та села в усіх куточках нашої країни», – зазначив очільник Нафтогазу Олексій Чернишов.

Звертаємо увагу, що для клієнтів інтегрованих газорозподільних підприємств особові рахунки та тарифи на послуги розподілу залишаються незмінними.

З питань розподілу газу звертайтеся, будь ласка, до контакт-центру за номерами телефонів: 

  • 066-300-2-888 
  • 098-300-2-888 
  • 093-300-2-888

Інші новини