росіяни FPV-дроном атакували газовиків Нафтогазу, які їхали відновлювати газ у Дружківці (ВІДЕО)

російські війська атакували FPV-дроном машину аварійної служби Групи Нафтогаз на Донеччині.

«Автомобіль газової служби Донецькоблгазу прямував на виклик, щоб відновити інфраструктуру, пошкоджену внаслідок попередніх обстрілів, і повернути газопостачання споживачам в прифронтовій Дружківці», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.

Унаслідок удару автомобіль було повністю знищено. На щастя, працівники встигли евакуюватися та не постраждали.

Попри постійні атаки, фахівці Групи Нафтогаз продовжують працювати в прифронтових регіонах та відновлювати пошкоджену інфраструктуру.

Інші новини

  • Про Групу
  • Сталий розвиток
  • Бізнеси
  • Інвесторам
  • Прес-центр
  • Закупівлі
  • Кар'єра