Rothschild S.p.A. перемогла у тендері на закупівлю інвестиційно-банківських послуг, пов’язаних з анбандлінгом та залученням партнера до управління ГТС

Компанію Rothschild S.p.A. оголошено переможцем аукціону на закупівлю інвестиційно-банківських послуг, пов’язаних із забезпеченням відокремлення діяльності з транспортування природного газу

Компанію Rothschild S.p.A. оголошено переможцем аукціону на закупівлю інвестиційно-банківських послуг, пов’язаних із забезпеченням відокремлення діяльності з транспортування природного газу («анбандлінгу»), включаючи залучення кваліфікованого партнера до управління газотраснпортною системою України. Аукціон відбувся в системі електронних торгів Prozorro. НАК «Нафтогаз України» закуповує ці послуги для виконання наказу Міненерговугілля від 04.08.2015 №502.

Участь у аукціоні взяли компанії Lazard Frиres та Rothschild S.p.A. За підсумками аукціону перемогла тендерна пропозиція Rothschild S.p.A. з ціною послуг 98,0 млн грн. Очікувана вартість закупівлі становила 193,3 млн грн.

В обов’язки радника входитимуть наступні завдання: допомога у залученні кваліфікованого партнера з управління ГТС, зокрема, оцінка ризиків відокремлення діяльності з транспортування природного газу та надання рекомендацій щодо зменшення їх негативного впливу; створення умов для успішного відбору кваліфікованого партнера з управління ГТС; допомога з підготовки документів, необхідних для процесу відбору кваліфікованого партнера, включаючи підготовку проекту умов та порядку проведення конкурсу та критеріїв обрання; підготовка переліку потенційних партнерів; структурування угоди, визначення основних комерційних умов угоди з кваліфікованих партнером; інформаційне та інше необхідне супроводження залучення партнера.

Затверджувати результати конкурсу на обрання кваліфікованого партнера (партнерів) по управлінню української ГТС, відповідно до Закону «Про ринок природного газу», має Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів України. Умови конкурсу має розробити та затвердити КМУ.

Довідково: Rothschild S.p.A. є одним з провідних світових фінансових радників. Компанія співпрацювала з такими світовими енергетичними гігантами як Shell, BG, GDFSuez, EDF, Eni, Statoil, Statkraft, Iberdrola, ESB. Вона має значний досвід консультування компаній щодо транзакцій зі злиття та поглинання у секторі транспортування та розподілу природного газу в ЄС, зокрема, угод зі злиття та поглинання з метою відокремлення компаній-операторів магістральних газопроводів.

Комплекс фінансових послуг компанії включає консультування в рамках транзакцій зі злиття та поглинання, реструктуризації, тощо. Глобальна мережа Rothschild налічує більш ніж 1 000 консультантів в 54 офісах в 40 країнах світу. Компанія є лідером за кількістю угод зі злиття та поглинання, у 2016 році вона завершила такі угоди на суму понад 293 млрд дол. США.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини