SPE відкрило першу в Україні секцію для розвитку професіоналів нафтогазової галузі

Найбільша у світі професійна нафтогазова спільнота – Society of Petroleum Engineers (SPE) відкрила Київську секцію за ініціативи НАК «Нафтогаз України» та підтримки видобувних і сервісних нафтогазових компаній України.

Залучення українських нафтогазових фахівців до міжнародної спільноти дозволить розвинути кадровий потенціал через постійний обмін досвідом та знаннями.

«Україна має значний потенціал для нарощування видобутку газу і ми маємо його використовувати. Для цього передусім потрібні професіонали. Всіляко вітаю розвиток спілки нафтогазових інженерів, яка допоможе розвивати справжніх професіоналів і цю професію в Україні», – зазначив Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко під час церемонії відкриття Київської секції SPE.

Головою Київської секції SPE обрано Санжара Жаркешова, заступника директора дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» з розвідки та розробки родовищ. Також до її управлінського комітету увійшли представники провідних сервісних компаній Weatherford та Schlumberger. Управління та організацію роботи нової секції вони здійснюватимуть на волонтерських засадах задля розвитку галузі.

Серед найближчих планів Київської секції SPE – проведення ознайомчих засідань для обміну досвідом та майстер-класів від провідних світових фахівців. Крім того, 23-24 листопада вперше в Україні відбудеться SPE Eastern Europe Subsurface Conference – міжнародна професійна геологорозвідувальна конференція.

Довідково

Society of Petroleum Engineers – найбільша у світі (неприбуткова) професійна нафтогазова спільнота, що працює з метою підвищення професійної компетентності працівників нафтогазової галузі та налічує понад 140 тисяч членів у 144 країнах світу.

SPE має понад 200 професійних секцій та більше 400 студентських чаптерів у різних країнах. В Україні вже тривалий час діють студентські підрозділи – SPE чаптери в Івано-Франківську, Полтаві та Харкові, а також професійний підрозділ SPE в Івано-Франківську.

Інші новини