Найбільший банківський холдинг США J.P. Morgan вивчає можливість інвестування в Україну

Група Нафтогаз запропонувала найбільшому за розмірами активів банківському холдингу США J.P. Morgan розглянути можливості співпраці для втілення проектів зі збільшення видобутку й ефективнішого транспортування та зберігання вуглеводнів, а також у сфері відновлюваної енергетики.

Про це йшлося на зустрічі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова з делегацією J.P. Morgan сьогодні, 8 лютого 2023 року.

Україна — резерв енергетичної безпеки Європи. Тому залучення інвестицій в український нафтогазовий сектор – це питання, яке маємо вирішувати вже сьогодні, не очікуючи на завершення війни. Україна потребує партнерів, які допоможуть їй у відновленні. Ми сподіваємося на співпрацю у цьому з J.P. Morgan», – зазначив Олексій Чернишов.

До складу делегації увійшли: глобальний керівник з альтернативного управління активами J.P. Morgan Антон Піль, керівник ринків боргового капіталу у Центральній та Східній Європі, Близькому Сході та Африці Штефан Вайлер, глобальний керівник відділу кредитування та депозитів, генеральний директор JPM Wealth Workplace Вінс Ла Падула.

Візит представників фінансової інституції світового рівня до Києва – надзвичайно важливий не лише з точки зору налагодження співпраці. Це – висловлення підтримки Україні, надважливої в часи війни», – додав Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що Уряд обрав наглядову раду Нафтогазу, яка забезпечить прозорість та контроль за роботою компанії. Також команда Нафтогазу зараз веде перемовини з тримачами єврооблігацій 2022 та 2026 років.

Інші новини