Трирічні договори з Нафтогазом уклали 45% виробників тепла

Трирічні договори на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклали 480 виробників тепла.

Це близько 45% підприємств, що отримували газ від Нафтогазу в попередньому опалювальному сезоні. Про це свідчать дані Групи Нафтогаз станом на 19 серпня 2021 року.

Загалом вже 554 виробники тепла звернулися до Нафтогаз Трейдингу для укладання трирічних контрактів.

Повністю завершила процес укладання договорів Волинська область — всі 7 підприємств, що виробляють тепло й гарячу воду та співпрацювали з Нафтогазом минулого року, вже мають угоди. До першої трійки також увійшли Хмельницька та Черкаська області — там 89% та 73% підприємств, які традиційно співпрацюють з Нафтогазом, вже уклали угоди.

З аутсайдерів вийшли Івано-Франківська та Чернівецька області. У переліку регіонів з найнижчими показниками щодо договірної роботи з Нафтогаз Трейдингом залишається Одеська область, до якої приєдналися Закарпатська, Полтавська та Харківська, де кількість договорів не перевищує третини від можливого.

Закликаємо українців, які користуються послугами централізованого гарячого водопостачання та опалення, перевірити, чи має ваш виробник тепла відповідний договір на постачання газу. Тільки так можна впевнитись, що опалювальний сезон почнеться для вас без проблем та затримок.

На міжнародних ринках газ продовжує дорожчати. Зараз спотова ціна в Україні більш ніж вдвічі перевищує пропозицію від Нафтогазу в межах трирічних контрактів для ТКЕ. Фактично компанія закриває за мінімальною ціною весь обсяг газу, який використовують теплокомуненерго для виробництва теплової енергії для потреб населення.

Нагадуємо, що 20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО). Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій – у Нафтогаз Трейдинга: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік становить 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року по 31 травня 2022 року, з ПДВ, без урахування тарифу оператора газотранспортної системи).

За динамікою підписання договорів можна стежити на сайті Групи Нафтогаз за посиланням.

Інші новини