Тарифи на зберігання газу в українських ПСГ залишаться незмінними до 1 квітня 2025 року

Україна пропонує клієнтам підземних газосховищ привабливі та конкурентні тарифи, які залишаться незмінними до 1 квітня 2025 року.

«Одна з наших ключових цілей на 2024 рік – збільшити обсяг газу, що іноземні енергетичні компанії зберігають в українських підземних сховищах. Це не лише питання безпеки, а й кошти, які спрямовуються в українську економіку. Тому було ухвалено рішення залишити тарифи незмінними», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Він наголосив, що минулого року, попри війну, вдалось залучити для зберігання у ПСГ 2.5 млрд куб. м газу іноземних партнерів.

«Для нас зараз дуже важливо зберегти їхню довіру та залучити інші компанії, які минулого року не наважились на відповідний крок. Тарифна політика – важливий фактор, що показує нашу привабливість та стабільність. Попри те, що сезон закачування газу ще не розпочався, вже є компанії, які передають на зберігання своє паливо в українські ПСГ», – додав Олексій Чернишов.

Укртрансгаз, компанія Групи Нафтогаз, що управляє українськими ПСГ, також незмінно пропонує партнерам вигідну опцію – зберігання у режимі «митний склад». 

«Понад 160 іноземних енергокомпаній з 32 країн світу використовують наші ПСГ для зберігання газу в режимі «митний склад». Активно готуємося до сезону закачування, аби як українські, так і іноземні компанії безперешкодно могли закачувати значні об’єми газу до наших сховищ», – зазначив Роман Малютін, очільник АТ «Укртрансгаз».

Укртрансгаз вже розпочав підготовку до початку сезону активного закачування газу, що стартує в квітні цього року. Щоб гарантувати надійність та безпеку зберігання всім своїм клієнтам, компанія проводить планово-попереджувальні заходи, а також технологічне обслуговування та діагностування основного й допоміжного обладнання.

Нагадуємо, що з початку війни залишаються незмінними тарифи на газ й для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України». Компанія незмінно забезпечує ціну в 7,96 грн за куб. м в межах тарифного плану «Фіксований».

Інші новини