Вадим Чупрун: Ми вдячні Європі за конструктивну позицію по українскій ГТС

26 березня 2012 року під час розкриття остаточних пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів газотранспортної системи України...

26 березня 2012 року під час розкриття остаточних пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів газотранспортної системи України заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун від імені Компанії висловив задоволення з приводу конструктивної позиції Євросоюзу щодо модернізації ГТС України. «Під час зустрічі Міністра палива і енергетики України Юрія Бойка і Єврокомісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера ми отримали запевнення з боку Євросоюзу, що рішення щодо виділення першого траншу у сумі 308 млн. євро на модернізацію газотранспортної системи буде прийнято до липня цього року», - повідомив В.Чупрун.

В.Чупрун переконаний, що бездоганна робота нашої системи у період аномально низьких температур цієї зими та позиція України щодо забезпечення максимальних поставок у напрямку Європи під час зменшення надходження природного газу з боку ВАТ «Газпром», сприяли позитивним зрушенням у питанні участі ЄС в проекті модернізації української ГТС. «Тепер ми можемо говорити, що газотранспортна система України сьогодні і в майбутньому залишатиметься головним маршрутом постачання енергоносіїв до країн Європи,» - наголосив В.Чупрун.
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини