Вадим Чупрун закликав цивілізовано вирішувати усі питання постачання російського газу до Європи

Консолідація зусиль постачальника газу – Росії, транзитера – України та споживача – Європи забезпечить надійність постачання російського газу до Європи.

Консолідація зусиль постачальника газу – Росії, транзитера – України та споживача – Європи забезпечить надійність постачання російського газу до Європи. Про це заявив заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун.
«Гарантією надійного забезпечення поставок природного газу, особливо у пікові моменти, повинні стати консолідовані зусилля усіх учасників цього процесу: постачальника – російської сторони, транзитера – нашої держави, та споживача – Європи», - підкреслив заступник голови правління Компанії.
Він також наголосив, що це питання потрібно вирішувати цивілізовано і без взаємних звинувачень. «Це питання повинно вирішуватися усіма зацікавленими сторонами цивілізовано, так, щоб не було звинувачень на адресу одне-одного. Тому я закликаю поставитися до цього об’єктивно і з розумінням», - сказав В.Чупрун.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини