Відбір російського газу проводиться відповідно до заявлених обсягів

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» інформує, що відбір російського природного газу ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» інформує, що відбір російського природного газу відбувається у повній відповідності із заявленими обсягами. Як повідомлялося раніше, у 2012 році Компанія готова закупити у ВАТ «Газпром» 27млрд.куб.м природного газу.
Компанія також повідомляє, що відповідно до умов транспортування та постачання природного газу в Україні, добова кількість споживання імпортованого газу може коливатися протягом року. Так, вищий рівень споживання газу протягом опалювального періоду компенсується нижчими обсягами відбору ресурсу у весняно-літній період. При цьому, загальна річна кількість імпортованого газу залишається на визначеному контрактом рівні.
Компанія наголошує, що обсяги добових коливань споживання імпортованого природного газу в Україні не перевищують сезонних коливань споживання російського газу європейськими споживачами. Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у повному обсязі виконує заявки ВАТ «Газпром» на транзит російського природного газу через територію України до країн Європи.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини